Web Siteleri

VYG.COM.TR

Vestiyer Yayın Grubu’nun kurumsal web sitesi olan vyg.com.tr’de, hem yapılan ve yapılacak etkinliklerle ilgili haberler, hem de yayınlarla (dergiler ve kitaplar) ilgili haber ve açıklamalar yer almaktadır.

Ayrıca, dergilere ait yazım kuralları, kurslarla ilgili iptal proedürleri gibi teknik bilgiler de bu sitede duyurulmaktadır.

Adres: 
www.vyg.com.tr
Instagram: 
@vestiyergrup
Twitter: @VestiyerGrup
Facebook: Vestiyer Yayın Grubu
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için
burayı tıklayabilirsiniz.DRVESTA.COM

VESTA Akademi ve Vestiyer Yayın Grubu’nun kurumsal web sitesi olan drvesta.com'da, hem yapılan ve yapılacak etkinliklerle ilgili haberler, hem de yayınlarla (dergiler ve kitaplar) ilgili haber ve açıklamalar yer almaktadır.

Adres: www.drvesta.com
Instagram: 
@vestapremium
Twitter: @VestiyerAkademi
Linkedin: @Vesta Academy
Facebook: VESTA|Dişhekimliğinde Sürekli Eğitim
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için 
burayı tıklayabilirsiniz.KBAC.UK (KNIGHTSBRIDGE ACADEMY)

Londra merkezli sürekli eğitim akademisi Knightsbridge Academy'nin kurumsal web sitesi olan kbac.uk'de, yapılan ve yapılacak etkinliklerle ilgili haberler ve açıklamalar yer almaktadır.

Adres: kbac.uk
Instagram: 
@kbac_uk
Twitter: 
@KnightsbridgeAc
Facebook: 
Knightsbridge Academy
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için 
burayı tıklayabilirsiniz.DENTISS.COM

Türkiye’nin düzenli güncellenen ve en çok ziyaret edilen dental haber portalı. Dentiss.com’da sektörel haberler, röportajlar, kitap tanıtımları, mesleki kurslara, kongrelere, sempozyulara dair duyurular, ürün tanıtımları gibi çok zengin bir yelpazede içerik mevcut.

Dentiss.com’a ücretsiz üye olarak, güncellemelerden haberdar olabilir, alışveriş sayfalarından kitap, dergi satın
alabilir, kongre, kurs kaydı yaptırabilirsiniz.

Adres: 
www.dentiss.com
Instagram:
@dentisscom
Twitter: 
@DentissCom
Facebook: 
Dentiss.com
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için 
burayı tıklayabilirsiniz.GREATIST.PRO

Türkiye’nin en büyük bağımsız diş hekimliği kongresi olan ve Vestiyer Yayın Grubu tarafından 2002-2015 yılları arasında "Dental İstanbul" ile 2015 yılı itibariyle ise GREATIST ismiyle düzenli olarak gerçekleştirilen Dental İstanbul Kongresi’nin resmi web sitesi. Kongreyle ilgili her türlü detayın Türkçe ve İngilizce olarak yer aldığı sitede, eski kongrelerde sahne almış konuşmacılar da ayrı sayfalarda arşivleniyor.

Adres: www.greatist.pro
Instagram: 
@greatistpro
Twitter: 
@greatistpro
Facebook: 
GREATIST
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için 
burayı tıklayabilirsiniz.DTSEMPOZYUM.COM

Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu'nun resmi web sitesi. Sempozyum, 2016 yılından beri Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (İDEX İstanbul) kapsamında yapılıyor. Sempozyum ilgili her türlü detayın Türkçe ve İngilizce olarak yer aldığı sitede, o yıla ait program haberleri de bulunuyor.

Adres: www.dtsempozyum.com
Twitter: 
@dtsempozyum
Facebook: 
Dental Tribune Türkiye Sempozyumu
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için 
burayı tıklayabilirsiniz.DENTAL-TRIBUNE.COM

Dental Tribune Internatinoal’ın Türkiye partneri olan Vestiyer Yayın Grubu, uluslararası dental haber portalı dental-tribune.com’un Türkçe sayfalarını hazırlamakta ve güncellemektedir. 90'dan fazla ülkede yayın yapan DTI’ın uluslararası haber portalına hangi ülkeden girilirse, doğrudan o ülkenin sayfası açılmaktadır.

Adres: 
tr.dental-tribune.com
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için burayı tıklayabilirsiniz.DTSTUDYCLUB.WEB.TR

Diş hekimliği alanındaki en etkin portallardan biri olan uluslararası online seminer (webinar) sitesi dtsudyclub’ın Tükçe içeriği ve erişim sayfaları Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanmakta ve güncellenmektedir. Yakın bir tarihte hizmete girecek olan dtstudyclub.web.tr hazırlık aşamasındadır.

Adres: 
www.dtstudyclub.web.tr
Vestiyer Grup tüm sosyal medya adresleri için burayı tıklayabilirsiniz.