Yayınlar » Kitaplar
Kuron ve Köprü Protezlere Giriş
330.00 TL
John C. Ness, CDT

Çeviri Editörü: Prof. Dr. Hanefi Kurt

Bazı temel terimleri tanımlayacak, bir doktorun vakayı nasıl hazırladığını gösterecek, vaka size gelmeden önce laboratuvarda neler yaşanacağını sergileyecek, dişlerin nasıl fonksiyon gördüğünü açıklayacak ve size mumla nasıl çalışacağınızı göstereceğiz.
Seçenekler
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com

PTC Serisi Üçüncü Kitap

Kuron ve Köprü Protezlere Giriş

Sabit kuron ve köprü modelajının temelleri bu kitapta anlatılıyor

Adım adım prosedürlere geçmeden önce bazı önemli temel bilgilere ihtiyacınız olacak. Bu bölümde, bazı temel terimleri tanımlayacak, bir doktorun vakayı nasıl hazırladığını gösterecek, vaka size gelmeden önce laboratuvarda neler yaşanacağını sergileyecek, dişlerin nasıl fonksiyon gördüğünü açıklayacak ve size mumla nasıl çalışacağınızı göstereceğiz.

Karşılaşılabilecek her vakanın ipuçları 8 bölümde anlatılıyor

Burada öğrendiğiniz temel prosedürleri, gelecekte çalışacağınız her vakada uygulayacaksınız. Bu aşamaları tam ve etkin şekilde kavrama ve yineleme kabiliyetiniz, karşılaşabileceğiniz herhangi bir duruma karşı bu prosedürleri adapte edebilmenizi mümkün kılacaktır.
.Teknik Özellikler

Kitap Adı
Kuron ve Köprü Protezlere Giriş

Orijinal Adı
The Crown and Bridge Primer

Ebat
: 210 mm x 300 mm
Sayfa Sayısı: 48 Sayfa + Kapak
Kağıt: 170 g/m2 parlak kuşe kağıt
Baskı:4+4 Renkli Ofset Baskı

Kapak:
 Cilt Bezli Sert Kapak
Cilt: İplik Dikişli
ISBN: 978-975-6250-26-6PTC KİTAP SERİSİ BROŞÜRÜ

PTC Teknik Kitaplar Serisi’ndeki bütün kitapların kısa tanıtımlarının ve fiyatlarının yer aldığı broşürümüzü PDF formatında buradan indirip, inceleyebilirsiniz.

Broşürü indirmek için bu linki tıklayınız.
PTC Teknik Kitaplar Serisi Hakkında
The PTC TechBook Series

John Ness’den Diş Teknisyenliğine Özel
Her konunun, mükemmel fotoğraflar ve çizimlerle, adım adım anlatıldığı kitaplardan oluşan bu setin yazarı, Amerika’nın en ünlü diş teknisyenlerinden biri olan ve 2009 yılında vefat eden John Ness. Diş teknisyenliği eğitiminde, tamamiyle kendisine ait, tescilli bir sistemin mucidi olan Ness’in kitapları, şimdi Türkçe.

Adım Adım Diş Teknisyenliği: Ne, Nasıl Yapılır?
PTC Teknik Kitaplar Dizisi, tecrübeyle dolu başarılı bir meslek hayatı boyunca edinilmiş bilginin damıtılmasıyla ortaya çıkmıştır. Dental laboratuvar teknolojisinin adım adım anlatıldığı, anlaşılması çok kolay bir ansiklopedi niteliğindedir.

Her Diş Teknisyeni için Mükemmel Bir Kaynak
Her şeyin fotoğraflarla ve anlaşılır bir dille anlatıldığı PTC Teknik Kitaplar Dizisi, baştan sona renkli, birinci sınıf bir baskıyla sunuluyor. Her ayrıntıyı adım adım inceleyen bu kitaplar, diş teknisyenleri için gerekli temel bilgi ve becerilerin yanı sıra dental anatomi ve estetiği de içermektedir.

Serinin bütün kitaplarını görmek için lütfen aşağıdaki linki izleyin:
www.vyg.com.tr/ptc
Kitabı satın almak için lütfen tıklayınız. DrVesta.Com